czwartek, 23 czerwca 2022

Wpis 298. Cenzura na stronie internetowej Zmiany na Ziemi

Źródłowpisu i zdjęć: https://innemedium.pl/wiadomosc/fizycy-zamierzaja-stworzyc-siec-z-wiezami-tesli-aby-dac-swiatu-zrodlo-czystej-energii

Przedwczoraj (wtorek, 21-go czerwca) na stronie ZnZ przeczytałem ciekawą rzecz o wieżach Tesli. Nie mogłem się powstrzymać od dodania kilku zdań, wyrażenia myśli, jakie zaczęły pojawiać się w moim umyśle. Pozornie na tejże stronie można wypowiadać się swobodnie, lecz jak się okazuje rzeczywistość jest zupełnie inna. Jak napisze się trochę prawdy i dobrych rzeczy, to zaraz są trudności i ograniczenia, a jak ludzie się obrażają, używają niecenzuralnych słów, a co najgorsze urągają Najwyższej Instancji, to jak najbardziej, proszę bardzo, to od razu jest to udostępniane. (Dlatego rzadko tam zaglądam). Jednak pocieszająca jest ciągle ta sama i niezmienna rzecz, że również dzięki temu wiadomo, kto jest kim i jak postępuje. Bo to w ostatecznym rozliczeniu będzie mieć największe znaczenie i końcowe rozstrzygnięcie.

„Fizycy zamierzają stworzyć sieć z Wieżami Tesli, aby dać światu źródło czystej energii”

 

Po pierwsze wszystko jest możliwe i nawet ten nasz świat musi się w końcu zmienić na lepszy i tak właśnie się dzieje, a to jedynie dzięki Mocom z Wysokości.

 

Po drugie naukowcy zamierzają WYBUDOWAĆ SIEĆ WIEŻ. 

 

Po trzecie NIKOLA. 

Ludzie! Ogarnijcie się trochę, bo pracy nad sobą nigdy za wiele!!! Chcemy lepszego świata, chcemy lepszego życia, chcemy uwolnienia od zakłamanej polityki i polityków, to w takim razie skończmy wreszcie z tą ludzką głupotą, bo czas ku temu najwyższy! 

 

A jak przeczytałem sam tytuł, to od razu przyszło mi na myśl, że chodzi o Rosjan. Ich rząd jest wolny od satanizmu, więc trzymajmy za nich kciuki i niech im się powiedzie, naszym Braciom Słowianom! 

 

Czy wyobrażacie sobie jaka to jest zmiana?! Przecież wolna energia, całkowicie za darmo od razu rozwala ten cały chory system, od razu zmienia cały układ sił na całym świecie i to w każdym kraju!

 

Teraz tak głośno jest o zwyżkach cen gazu i węgla, a przecież wystarczy tylko i wyłącznie bardzo tego chcieć, uwierzyć i WIEDZIEĆ, że to JEST MOŻLIWE i z miejsca, w jednej chwili mamy lepsze życie dla nas wszystkich, a to dzięki Bogu Stworzycielowi JAHWE, który tego pragnie dla wszystkich Swoich dzieci! Dla Ciebie i dla mnie, tylko że trzeba do tego dorosnąć i być godną i godnym tego całego dobra.

 

Dlatego podejmijmy ten piękny wysiłek stawania się dobrym człowiekiem, każdego dnia coraz lepszym dla samej siebie, samego siebie i dla innych.

 

*    *    *

 

Piątek, dnia 24-go czerwca 2022-go roku

 

P.S. 

 

Jednak wpis na stronie Zmiany na Ziemi się ukazał, więc nie zostałem ocenzurowany. Admina już przeprosiłem za brzydkie posądzenie. Niepotrzebnie się uniosłem i wzburzyłem. (Następna lekcja cierpliwości).