Medytacje

 

WPROWADZENIE

 

Technika kontroli umysłu pozwala na większe jego wykorzystanie, właściwe posługiwanie się nim. Autorem tej metody jest José Silva, mający pochodzenie meksykańskie.

Zgodnie z tym, co na przestrzeni długich lat dane mu było odkryć i sprawdzić to fakt, że mózg znajdujący się w stanie odprężenia, całkowitego rozluźnienia, czyli wolny od jakiegokolwiek obciążenia jest w stanie pracować znacznie lepiej, a także skutecznie przyswaja wiedzę i ją zapamiętuje.

A co najważniejsze, to właściwy sposób myślenia ma ogromny wpływ zarówno na stan naszego ciała jak i ducha. Nasz umysł, dzięki tej technice Silvy, jest odpowiednio zaprogramowany, jest wprowadzony na właściwe tory swojego działania.

 

·         Ukierunkowanie

Ukierunkowanie - otwarcie naszego umysłu i wprowadzenie go do takich przestrzeni myślowych, w których wszystko jest możliwe, czyli na przykład:

 

Obfitość dóbr wszelakich pożytek z Wolnej Energii Kosmosu

Zdrowie ciała jak i ducha – w zdrowym ciele zdrowy duch 

Wierzyć, żeby zobaczyć – być kowalem swego losu

 

·         Ukojenie nerwów

W tych czasach, w jakich teraz mamy szczęście żyć jest bardzo ważnym zachowanie wewnętrznego spokoju, równowagi i opanowania. Ukojenie nerwów może nam dać zarówno zrozumienie obecnej rzeczywistości oraz właściwe podejście do nas samych. Tutaj wyraźnie trzeba zaznaczyć, że jesteśmy duchem a nie ciałem.

 

·         Podniesienie ducha

Dlatego tak istotnym i kluczowym jest podniesienie ducha. I nie ma się co dziwić, że wskutek codziennych wydarzeń może on być przytłoczony ponad miarę. Jednak dzięki medytacjom techniką Silvy oraz właściwemu nastawieniu do celowości istnienia w ogóle, jesteśmy w stanie odzyskać, odbudować równowagę ducha, wzmocnić go i zahartować. Przygotować na wszystko.

 

·         Odzyskanie zdrowia

Zdrowie to jeden z największych skarbów, jakie mamy. Pierwszy, to oczywiście życie. A cieszyć się z życia jest oczywiście dużo łatwiej mając zdrowie. Wspomniana wyżej technika powoduje takie nastawienie umysłu, aby jego praca przysparzała nam zdrowia i nie tylko zdrowia. Chodzi o wypracowanie takiego stanu umysłu, jaki zapewnia ugruntowaną wiarę w niezawodną opiekę Boga Ojca Jahwe, Jego stałą pomoc dla nas, a także pozwala czerpać z Jego błogosławieństw. Ojciec Stworzyciel chce naszego szczęścia, dobrobytu, zdrowia i radości. Przecież nic temu nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy tylko chcieć. A skoro chcemy, to też w tym kierunku trzeba nad sobą pracować. I właśnie dlatego mamy odpowiednie narzędzia, by z nich korzystać dla naszego dobra. A jednym z nich jest medytacja.

Bardzo dobrym przygotowaniem duchowym są przekazy myślowe (telepatyczne) dostępne na stronie Misji Faraon: http://misjafaraon.com/sesja1/

Zapraszamy więc do rozpoczęcia nowego rozdziału swojego życia.

 

Szczegóły dotyczące medytacji przez Internet

 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres poczty elektronicznej podanej w zakładce tej Cyfrazy (bloga) lub na adres: Fundacion.TzecMoan@gmail.com

Po otrzymaniu zgłoszenia ustalamy termin medytacji, podajemy nasze dane potrzebne do nawiązania połączenia na Skypie. Następnie prosimy o dokonanie przedpłaty za naszą usługę.

 


Stawki za medytację:

 

Godzinne spotkanie:        30 usd. (Przedpłata 15 usd.)

Półgodzinne spotkanie:   15 usd. (Przedpłata   7 usd.)

 

W razie niewykorzystania całego opłaconego czasu zwracamy pieniądze.

 

Płatność prosimy wykonać za pośrednictwem usługi PayPal.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez nas pomocy, ponieważ za naszym pośrednictwem przesyłana jest również Energia Reiki.

(Gdyby ktoś potrzebował takiej pomocy a nie mógł zapłacić za medytację, to i tak gotowi jesteśmy jej udzielić, tylko trzeba o nią poprosić). 

A jeśli ktoś miałby życzenie dowiedzieć się więcej na temat José Silvy i jego pracy, to już może o nim przeczytać w zakładce nazwanej jego nazwiskiem. Jest to przekład z języka hiszpańskiego: José Silva 

Dziękujemy.