sobota, 8 lipca 2017

Wpis 38. Góra Ślęża to Śląski, a właściwie SŁOWIAŃKI OLIMP

A Olimpem jest dlatego, ponieważ i my Słowianie swój panteon bogów przecież mamy, a kto wie, czy to właśnie nie Grecy od nas go skopiowali. Skoro łacina bezpośrednio na naszych słowiańskich runach swój język oparła, to odważnie różne legendy, opowieści, historie jak najbardziej za wiarygodne uważać przecież możemy. A prawdziwą historią, potwierdzoną i dokładnie zbadaną jest owa, co dotyczy sprawowania obrzędów doniosłych na Górze Ślęży właśnie, przez wielkie plemiona Słowian, co się bardzo licznie wówczas zbierały. A działo się to nieprzerwanie przez kilka tysięcy lat, o czym pamięć teraz powoli lecz pięknie się odradza. Liczne ludy - od Uralu aż po Ren - każdego roku w pokorze serca zmierzały, by swych bogów tak samo uczcić, jak to ich zacni przodkowie zawsze czynić w swym szlachetnym zwyczaju mieli. A miejsce to zaiste niezwykłym jest wielce. Dużo tajemnic jeszcze przed nami skrywa, chociaż stopniowo już do nich zbliżać się zaczynamy. Tajemnic i takich, co i z nie naszego świata w dodatku swój rodowód mają. Gwiezdni Bracia Górę Ślężę też sobie bardzo upodobali, co częstymi odwiedzinami potwierdzić w swoim zwyczaju miewali. A gdyby i tego mało nam jeszcze było, to również i lochy pod kościółkiem niejedno kryją. Swoją zawartością co się w dalszej i bliższej historii działo, któregoś pięknego dnia przemówią do nas głośno i śmiało.
.

piątek, 7 lipca 2017

Wpis 37. Przekaz do Ludzkości z Wyższego Wymiaru ciągle obowiązujący i ważny

Takich przekazów, przekazów kierowanych do mieszkańców tej Planety Ziemia, do nas wszystkich, do Ciebie i mnie mamy bardzo dużo. Trafiają one do nas na różne sposoby. Najczęściej w postaci wielu przekazów telepatycznych. Zdarzają się również i bardziej wyjątkowe, widowiskowe sposoby dotarcia do nas, do naszej świadomości, ale nie o to tutaj chodzi. Nie ważne „w jaki sposób”, lecz najważniejsze jest, że w ogóle do nas docierają, pomimo tak wielu starań ze strony wiadomo czyjej, żeby do tego nie dopuścić. Nadzwyczaj cenne i niezwykle wartościowe myśli, nauki, wskazania i po prostu wyjątkowa mądrość jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie to są one dostępne w przeciągu tej krótkiej chwili otwarcia się naszego umysłu, czyli są na - uruchomienie rozumu. Wystarczy pomyśleć, chcieć, sięgnąć, czytać i mieć, a co najważniejsze - wprowadzić w życie. I już - gotowe! Podane jak na tacy i łatwo dostępne jak na stole. Właśnie, skorzystać z tych szczerych i tak cennych darów to jest prawdziwa sztuka. Niniejszym zamieszczamy dwa przekazy, mając nadzieję, że wreszcie ta sztuka wszystkim nam się uda - wcześniej niż później - i zaczniemy ostatecznie żyć, jak na człowieka przystało, jak przystało na tę Cudowną Cząsteczkę Najwyższej Boskiej Energii!
.

czwartek, 6 lipca 2017

Wpis 36. List otwarty do iluminatów, masonów, syjonistów i wszystkich innych podobnych im popleczników, klakierów NWO - jeszcze większego bałaganu światowego


Jeśli myślicie, że jesteście bezkarni i możecie sobie tutaj robić, co tylko się wam żywnie podoba, to jesteście w bardzo dużym błędzie i macie poważny kłopot. Pomimo waszych coraz bardziej nieporadnych, nerwowych, a ostatnio wręcz i śmiesznych wysiłkach wyraźnie widać, jak coraz bardziej się… boicie. Tak, ogarnia was coraz większy paniczny strach przed utratą waszej władzy, przed waszym stąd odejściem i przede wszystkim przed waszą całkowitą klęską! Wasze dni są policzone i to wasze ostatnie chwile w tym świecie! Wiecie o tym doskonale, lecz w swojej głupocie, jakiej świat nie widział nie chcecie się z tym pogodzić i do upadłego walczycie, zabiegacie o to, czego w żaden sposób mieć już nie możecie i mieć nie będziecie. Ten świat nieodwracalnie wymyka się spod waszego panowania, wymyka się wam z rąk. Energia Czwartego Wymiaru coraz mocniej daje o sobie znać, czego nie chcecie przyjąć ani do swojej wiadomości, ani do swoich rozumów, a tym bardziej do swoich serc. Wkrótce wszyscy stąd sobie pójdziecie a nas zostawicie w spokoju. Razem z Istotami Duchowymi poradzimy sobie ze wszystkim i do niczego nie jesteście już potrzebni. WASZ CZAS SIĘ WŁAŚNIE SKOŃCZYŁ!
.

środa, 5 lipca 2017

Wpis 35. Syn Boży Jezus żyje! Proste Prawdy Wiary

Proste Prawdy wiary takimi być przestały z jednego zwykłego powodu. Możnym tego świata chodziło o pozyskanie następnego narzędzia, za pomocą którego będą mogli sprawować nad nami dozór. I jest on tym dokładniejszy, tym większy, ponieważ dotyczy nadzoru nad sprawami życia duchowego, życia wewnętrznego człowieka. A przy okazji zdołali upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Drugą jest podział ludzkości na różne religie, Kościoły, więc znowu ich żelazna zasada dziel i rządź, znalazła swoje praktyczne zastosowanie. A my w świętym oburzeniu, w zaciekłym szaleństwie obrońców „wiary naszych ojców”, (bo wiadomo - Polak to tylko katolik) zajadle bronimy tych zasad „wiary”, jakie nam wtłoczono do głowy na przestrzeni ostatnich wieków. I nie ważne, że przeważająca większość tych „świętych nauk”, to takie brednie i tak śmieszne kłamstwa, że aż trudno uwierzyć w to, aby dorośli ludzie wciąż dawali się na to nabrać.
.

wtorek, 4 lipca 2017

Wpis 34. Prawdziwe i wspaniałe skarby Wielkiej Piramidy Cheopsa

(Środkowy obrazek pobrany ze strony internetowej: endalldisease.com)
 
W niniejszym wpisie zajmiemy się tym, co nas czeka, jak tylko Energia Wielkiej Piramidy zostania uruchomiona. Jakoś nie jest nam zręcznie napisać, że to my - ludzie zdołamy do tego doprowadzić. Bez pomocy Istot Duchowych nic z tego nie będzie, ponieważ największą przeszkodą ku temu są ludzkie ułomności, ograniczenia naszego umysłu. Już ponad czternaście lat podejmujemy ku temu różne wysiłki, wysiłki mające uruchomić wolną energię, a wszystkie na marne. Wszystko jest jak jest i ciągle trzeba nam czekać na bardziej sprzyjające ku temu warunki. A podstawowym warunkiem, jaki mamy spełnić to nasza świadomość, umiejętność zrozumienia, szersze spojrzenie i większe pojmowanie, jak również potrzeba zdania sobie sprawy, jak nieziemski skarb mamy w zasięgu ręki, prawdziwy skarb dla całej ludzkości! Słuchajcie, czy słyszycie jak to brzmi?! SKARB DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI!!!
.

poniedziałek, 3 lipca 2017

Wpis 33. Wydarzenia jak przemijające obłoki na niebie. Próby rakietowe Korei Północnej, Trump i „pięść” zjednoczonych wojsk w Polsce, serial „Amber Gold”.


Klika lat temu przeczytałem bardzo ciekawe opracowania, dotyczących wzniesienia duchowego. (Przepraszam, ale nie pamiętam zbyt dobrze nazwy autora, który zamieścił je na stronie internetowej „Innemedium.pl”). Jedno z nich szczególnie zapadło mi w pamięć. Mówiło ono o tym, by na zachodzące wydarzenia patrzeć jak na przesuwające się po nieboskłonie chmury. W dodatku patrzeć na nie z niewzruszonego punktu widzenia, jakim jest niebo. Tak więc my - niewzruszeni, spokojni, umocnieni na wysokości - spoglądamy sobie w dół na pojawiające się i znikające różne obłoki. Czasem małe i lekkie, a niekiedy ogromne i ciężkie od nagromadzonego deszczu, jaki zaraz runie w dół. No tak, prosta sprawa. Niech się dzieje co chce, a mnie i tak to nie wzrusza. Tylko niestety, nie zawsze mogłem pozostać taki obojętny. Niektóre wydarzenia ciągle nie dawały mi spokoju i chciałoby się, żeby ten świat wreszcie zaczął się zmieniać i żeby ruszył we właściwym kierunku. Niekiedy nawet można było odnieść takie wrażenie, że to już, że oto w końcu coś dobrego zaczęło się dziać, tylko że… znowu nic z tego. Jeszcze nie. To tylko złudzenie.
 .

niedziela, 2 lipca 2017

Wpis 32. Boginie Matki, dostojni Mężowie.

Drogie Niewiasty - i to wszystkie bez wyjątku - nie bójcie się tak o sobie myśleć. Spróbujcie przywyknąć do tego określenia i dostrzec w nim swoją wielką godność, wielką dostojność. Bycie Boginią Matką jest czymś niezwykłym, ponieważ zawiera w sobie przeogromny dar przekazywania Życia! Ale nie tylko. Tutaj jest następna wielka tajemnica. Jesteście tymi Boginiami, dzięki którym duch schodzi do materialnego życia i przybiera tę fizyczną postać. Jesteście niczym Portal Życia, jesteście Połączeniem Dwóch Światów - Świata Materialnego i Świata Ducha. W chwili narodzin, w chwili pojawienia się nowego człowieka na tym świecie otrzymuje on ducha. (Nie wcześniej ani później). A bez ducha nie ma życia. Tym samym wpisujecie się najpiękniejszymi zgłoskami w odwieczną i tak wspaniałą historię trwania i przekazywania Życia! Jesteście Jego Współtwórczyniami! I dlatego nie ma w tym żadnej przesady, jeśli przypisuje się Wam wielką godność Bogini Życia, Bogini Matki. Warto o tym pomyśleć.
.