poniedziałek, 2 września 2019

Wpis 79. Dwudziestościany

W związku z poruszonym tematem piramidek i małych brył, (przekaz myślowy (telepatyczny nr 294: http://misjafaraon.com/sesje/), chcielibyśmy powiadomić, że mamy możliwość ich wytwarzania. Sami korzystamy z jednego małego dwudziestościanu, własnoręcznie wykonanego. (Teraz jest ich kilka: 16 01 2020). Używamy go do ostrzenia różnych przedmiotów codziennego użytku, jak również do ulepszania jakości wody pitnej, którą umieszczamy w różnych szklanych naczyniach blisko tej bryły. A po wielu miesiącach możemy tylko stwierdzić, że jak najbardziej, to działa. Ostrza tną lepiej a woda jest smaczniejsza, jest lekka „jak chmurka”. Nasze samopoczucie również się poprawia, bo najważniejsza teraz jest Energia i bezpieczeństwo. (Wtajemniczeni wiedzą w czym rzecz.)
.

Tak więc jeśli jakaś osoba miałby życzenie nabyć taką bryłę, to prosimy o napisanie do nas na pocztelkę (pocztę elektroniczną) fundacion.tzecmoan@gmail.com

Zanim Pani Lucyna z mężem powrócą z Polski, i Bill zajmie się ich wykonywaniem, a komuś zależy już teraz na posiadaniu takiej bryły, to moglibyśmy w tej sprawie pomóc. (Właśnie wczoraj, 23-go sierpnia nacięliśmy dużo listewek - wąskich i długich drewienek.) W najbliższym czasie podamy więcej szczegółów ze zdjęciami i może krótkim nagraniem. (Nagranie jest już dostępne, lecz wcale nie jest krótkie: ) Dwudziestościany mamy zamiar wyrabiać właśnie z drewna. To, które mamy jest bardzo dobrze wysuszone, więc nie ma niebezpieczeństwa jego odkształcania nawet po długim czasie.

Poniżej zamieszczamy cennik oraz warunki zamówienia. (Ceny zostały ustalone nie przez nas - zostały nam podpowiedziane.)

Dwudziestościan mniejszy, o średnicy 23 cm. (mierzony między wierzchołkami), jest w cenie 60 dolarów usd. za sztukę.

Dwudziestościan większy, o średnicy 40 cm. (tak samo mierzony między wierzchołkami), jest w cenie 120 dolarów usd. za sztukę.

(Być może ze zdjęć tego nie można wywnioskować, lecz wykonanie dwudziestościanów jest pracochłonne i czasochłonne).

Koszt wysyłki w przypadku bryły mniejszej za 1 sztukę, to 65 usd. (Z Meksyku do Polski). W drugim przypadku zaś, bryła większa, 130 usd.

Wysłanie do Polski dwóch (2) sztuk dwudziestościanu o średnicy 23 cm. jest tańsze (w przeliczeniu na jedną bryłę) i kosztuje 85 usd.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem poczty EMS, czyli pocztą kurierską. (W Meksyku jest to Mexpost, który jest odpowiednikiem Pocztexu w Polsce.)

Należność prosilibyśmy przesłać korzystając z usługi PayPal, lub przekazem pieniężnym za pośrednictwem MonyGram, po wysłaniu przez nas przesyłki i otrzymaniu potwierdzenia jej nadania.

(Czasem może się zdarzyć, że poprosimy o opłacenie z góry kosztów wysyłki).

Niestety, nie ma możliwości przesyłania pieniędzy bezpośrednio na dolarowe konto bankowe, bo takiego tutaj nie mamy. (Być może kiedyś to się zmieni.)

Zamówienia będą wysyłane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania.

Widoczne na zdjęciu powyżej uzwojenie z drutu miedzianego wspomaga energię skupianą przez dwudziestościan, która jest pobierana z Kosmosu.

Zasięg bezpośredniego oddziaływania energii skupionej przez bryłę mniejszą, to metr dwadzieścia centymetrów (1,2 m.) (mierząc od ścian dwudziestościanu), natomiast w przypadku większego dwudziestościanu dochodzi do dwóch metrów.

Oczywiście dwudziestościany próbne nie są na sprzedaż. Jest to tylko przykład pierwszego ich wykonania, jak również zdobywania przez nas doświadczenia. Zdajemy sobie też sprawę, że bryły o rozmiarze 23 i 40 cm są dalekie od doskonałości, lecz mamy potwierdzenie, że działają w stu procentach. Mimo to, dalej będziemy się starać poprawić ich jakość wykonania. Nabraliśmy już trochę wprawy, więc każdy następny egzemplarz może być już tylko lepszy od poprzedniego.

(I tak też się stało. Z pomocą z Wysokości byłem w stanie dopracować dwudziestościany na tyle, że teraz krawędzie ich ścian dokładnie do siebie przylegają, dzięki czemu i same wierzchołki brył są lepiej wykonane, co widać na poniższym zdjęciu. Chociaż poprawa jakości wykonania dwudziestościanów nie wpływa na podwyższenie skuteczności ich działania, to jednak daje mi to dużo zadowolenia, gdyż udało się pokonać następną trudność i ulepszyć wyrób, dopracować go w jeszcze większym stopniu. 16 01 2020.)


Do Polski wysłaliśmy już kilka zamówień i każda osoba, jaka zakupiła nasze bryły jest zadowolona. Dwudziestościany dotarły w dobrym i należytym stanie. (Poniżej zamieszczamy ocenę niektórych z nich).

Obecnie kilka brył mamy gotowych, więc czas wysyłki jest krótki, a na każde zapytanie staramy się odpowiadać od razu.

Poniżej zamieszczamy jeszcze listy kilku osób, które otrzymały zamówione u nas dwudziestościany.

Dziękujemy i pozdrawiamy. Wiktor Jurek.

P.S. Oczywiście w Polsce takie dwudziestościany są o wiele tańsze, choćby dzięki uniknięciu ponoszenia kosztu wysyłki. Na stronie: Misja Faraon jest podany adres poczty elektronicznej do pani Lucyny, mającej z kolei numer telefonu do stolarza, pana Wojciecha (poleconego na ostatnim przekazie myślowym przez samego Duchowego Opiekuna Ziemi Enki) zajmującego się wyrobem takich właśnie brył geometrycznych. Bardzo zachęcamy wszystkich do zaopatrzenia się i korzystania z tego tak cudownego urządzenia.

I na koniec: jeśli komuś bardzo zależy na dwudziestościanie, lecz nie może zapłacić tyle, ile widnieje na tej stronie, to prosimy napisać do nas w tej sprawie i podać swoją cenę, a my zobaczymy co będziemy mogli na to poradzić.