sobota, 25 stycznia 2020

Wpis 85. Ciąg dalszy sobowtórów: Meghan i Harry. (MegHarr)


Wtajemniczeni od miesięcy plotkują, że nie tylko królowa zostanie usunięta za przyzwolenie dla szatańskich [molochowych] praktyk w przeszłości. Jej potomstwo też jest celem. Andrzej jest schwytany w sidła Epsteina, ale to nie randka z 17-letnią nastolatką będzie go sądzić. Kult [Zabobon ku czci] Molocha wymagał gwałcenia i uśmiercania bardzo małych dzieci, a spożycie adrenochromu wzbogacało potem krew. Ci, którzy byli świadomi tych praktyk i w nich uczestniczyli, lub nawet byli po prostu ich świadomi, są na celowniku Piechoty Morskiej UK, którzy są u steru Świętej Wojny trwającej między dobrem a złem w Zjednoczonym Królestwie.
.

piątek, 24 stycznia 2020

Wpis 84. Barack Obama oraz Hilary Clinton nie żyją

W ramce: „Patrioci: Barack Obama nie żyje. Został uśmiercony 29-go września 2019-go roku przez oddział wykonujący wyrok. Większość z was już o tym wie. Jego klon wciąż wygłasza przemowy i pojawia się publicznie. Biedna Michael, co ona teraz pocznie? Przypuszcza się, że może być następna.”.

Niniejsza (poniekąd) zaskakująca wiadomość pojawiła się na stronie internetowej, zawierającej przekazy myślowe Istot z Syriusza, określonych mianem „Zeta”, i jest bezpośrednim przekładem z języka angielskiego. Żródło: http://www.zetatalk.com/ning/31oc2019.htm
.