sobota, 24 czerwca 2017

Wpis 24. Czy zdołamy się ukorzyć przed Majestatem Klęsk Żywiołowych i Potęgą Duchowego Oczyszczania?


Może zacznijmy od tego, że wcześniej czy później takie katastrofy naturalne nadejść muszą i nie ma innej możliwości. Lepiej nie zastanawiać się „czy to się wydarzy” lecz roztropniej jest oswoić się z myślą, że „wkrótce to nastąpi”, gdyż stanie się to wcześniej niż później. Najprawdopodobniej jeszcze przed końcem tego roku. (Właściwie, to Oczyszczanie trwa od wielu lat, ale znacznie przybierze na sile. Podobnie jest i z katastrofami naturalnymi. Były od zawsze, ale się spotęgują). I nie jest to żadne negatywne programowanie myśli, ponieważ otrzymaliśmy wystarczająco dużo ostrzeżeń, przestróg, znaków, przepowiedni, zapowiedzi, porządnych lekcji i nauczki. A zwłaszcza otrzymaliśmy wystarczająco dużo czasu na opamiętanie. Tak, czasu wcale nam nie brakowało, ale pomimo tego jakimś ludzkim bezmiarem bezmyślności albo wielkiej głupoty, niewiele potrafiliśmy wskórać przeciw swemu zaślepieniu, swemu ego i rażącemu brakowi rozwagi. Ludzkość niezmiennie stacza się wygodną, szeroką i mroczną drogą samo zatracenia. Na szczęście nie wszyscy. Jest wielu potrafiących zrozumieć ten czas i szanujących tak człowieka jak i Matkę Naturę. Jest wielu myślących, czyli takich, o których Duch Święty mówi, że potrafią zmienić swoje postępowanie.
.

piątek, 23 czerwca 2017

Wpis 23. Polska Mesjaszem wśród narodów? Niekoniecznie, ale możemy pełnić ważną rolę w nadchodzących zmianach.Właśnie - możemy pomagać innym w wejściu na właściwą drogę szeroko rozumianego rozwoju, drogę prawdziwych zmian, drogę rzeczywistej poprawy życia. Możemy wskazać innym narodom właściwy kierunek ku Prawdzie, bo jedynie ona jest wolnością. To znaczy nie my, bo sami to nic nie możemy, ale Istoty Duchowe mogą zaprowadzić te wszystkie potrzebne zmiany za naszym pośrednictwem. Inaczej mówiąc, możemy dostąpić tego zaszczytu, tak - zaszczytu i przywileju, aby współpracować ze Światem Ducha w tym tak ważnym dziele budowania nowego życia na Ziemi, bo chyba już nikt na tej Planecie nie ma żadnych wątpliwości, jak wszyscy bardzo tego potrzebujemy i jak bardzo pilną jest to potrzebą.
.

czwartek, 22 czerwca 2017

Wpis 22. Intronizacja Mistrza Jezusa Chrystusa - pamiętny dzień 19-XI-2016 rok i Cud nad Wisłą.


Po pierwsze - Syn Boży Jezus nie wymaga żadnych ludzkich obrzędów, by zajmować należne sobie miejsce. My ludzie, to sobie możemy co najwyżej budować kościoły i stawiać pomniki, co i tak nie ma żadnego związku z wiarą.

Po drugie - ta wielka uroczystość Intronizacji, umieszczenia Chrystusa Króla na tronie, a właściwie zawierzenie Opatrzności Bożej, powierzenie Jej losu własnego i Ojczyzny naszej, było najlepszym aktem wiary polskiego narodu od wielu, wielu lat.

Po trzecie - dla Świata Istot Duchowych nie ma większego znaczenia Kogo z Nich prosimy o opiek i pozostanie naszym Patronem czy Patronką. Ważne jest to, że są to Istoty Duchowe z Najwyższego Poziomu Doskonałości, czyli z Poziomu Boskiego, na jakim i Ojciec Stworzyciel we Własnej Osobie przebywa. Tym samym - pod względem osiągniętej doskonałości - Istoty Duchowe są sobie równe, lecz zawsze trzeba pamiętać, że to tylko Pan Bóg Jahwe jest Jedyny i Największy.
.