sobota, 1 lipca 2017

Wpis 31. Pogaństwo to mamy teraz i nie mówmy tak o pięknych wierzeniach, jakie mieliśmy dawniej…


…ponieważ to właśnie teraz najróżniejsze materialne zabawki dla dorosłych dzieci, przeróżne przedmiociki, a na pierwszym miejscu pieniądze rządzą nami niepodzielnie i robią z nami co tylko chcą. Nie dość, że zabijamy się o nie harując jak dzikie osły, to w dodatku nie wahamy się przed zabijaniem innych ludzi, przed uśmiercaniem wielu żywych istot dla zdobycia choć trochę więcej mamony. Mamona wypełnia nasz umysł, wypełnia nasze myśli, nasze dusze i serca. Oto nasz bożek, jaki niepodzielnie rządzi światem. Jeśli już, to ten jest diabłem wcielonym, jaki w głównej mierze wodzi nas na pokuszenie i sprawia, że człowiekiem już dawno być przestaliśmy, stając się bezwolną maszyną, bezmyślnym robotem do zarabiania pieniędzy. Nasi prześladowcy, chałturnicy nieporządku światowego bardzo dobrze to sobie obmyślili w tych swoich chorych łepetynach. Tak, oni doskonale wiedzą od czego jest ego, chorobliwa ambicja, pycha, duma, pragnienie władzy i bogactwa. Zresztą, osiągnęli już mistrzostwo w ciągłym programowaniu nas na zaspokajanie swoich wybujałych i przesadzonych potrzeb, jakimi przecież oni sami również nas skutecznie kuszą, a zwłaszcza je projektują, żebyśmy się nimi wypchali aż po sam nos.
.

piątek, 30 czerwca 2017

Wpis 30. Krzykacze, panikarze i pieniacze bez przerwy tylko straszą, wyświadczając przysługę naszym prześladowcom.


Na przykład jest sobie taka strona internetowa jak Zmiany na Ziemi. Właściwą nazwą, lepiej do niej pasującą powinno być „Znowu nudzenie Zombie”. Wiadomości, jakimi na co dzień nas karmią, to przede wszystkim same nieszczęścia, katastrofy, zagrożenia i wojny… Nie ma dnia bez wielce alarmujących doniesień z kraju i ze świata. A co jakiś czas obowiązkowo musi się pojawić następna paraliżująca wieść o następnym końcu świata i ostatecznym końcu nas wszystkich. Trzeba jednak szczerze przyznać, że strona internetowa Zmiany na Ziemi potrafi czasem zaskoczyć i to w korzystnym tego słowa znaczeniu. Zdarzają się bardzo ciekawe i potrzebne wiadomości, pomagające przejrzeć na oczy i zobaczyć to, co do tej pory dla wielu z nas było niewidoczne, pomimo tego, że mamy to przed samym nosem. Następną wartościową rzeczą tej strony są doniesienia o takich sprawach, o jakich nie mamy najmniejszych szans usłyszeć w środkach masowego przekazu. Tak, to jest niezaprzeczalny fakt spełniania przez tego rodzaju witryny internetowe nad wyraz ważnej roli przekazywania niedostępnych dla ogółu ludzi ważnych wiadomości. Nie da się ukryć, jak ważną jest to rola.
.

czwartek, 29 czerwca 2017

Wpis 29. Przebudzenie, Oczyszczanie i otwarcie umysłu.


Gwoli wyjaśnienia podstawowa sprawa. Niniejszy wpis, jak i wszystkie dotychczasowe, umieszczone na tej cyfrazie (blogu) (czy też napisane lub mające powstać książki) nie były, nie są i nie będą moim własnym dokonaniem, ani przejawem mojej własnej powiedzmy mądrości, bystrości umysłu, czy w ogóle moją własną zasługą. To nie tak. Wszyscy otrzymujemy pomoc od Istot Duchowych nie tylko w postaci natchnienia do pracy twórczej, na przykład pisarskiej, lecz mamy ich prowadzenie w każdym dniu naszego życia. Możemy liczyć na ich pomoc w codziennej pracy i zmaganiach z przeciwnościami losu. Dlatego to zastosowanie liczby mnogiej w opisie określonych działań, czynności jest jak najbardziej właściwe i uzasadnione, ponieważ nie ja sam to wszystko wykonuję, ale pomaga mi w tym jeszcze inna Osoba, Osoba z Wyższego Wymiaru. I nie jest to nic wyjątkowego ani niecodziennego, ponieważ każda i każdy z nas ma taką samą pomoc. Każdej osobie żyjącej na tym świecie pomaga Anioł Boży, czyli Anioł Stróż, lub dodatkowo inna Osoba Duchowa, będąca duchowym Przewodnikiem, Nauczycielem duszy wcielonej. 
.

środa, 28 czerwca 2017

Wpis 28. Nasze ludzkie sojusze i układy z różnymi siłami zła i ciemności.


Przecież NATO, to jeden z wielu teatrzyków syjonistów, iluminatów czy innych tego pokroju naszych prześladowców. Z jednej strony Rosja, co także nas tępiła przez długie wieki, (do czego zresztą sami często ją prowokowaliśmy, zachęcaliśmy zamiast się z nią dogadać, również teraz) a z drugiej watykaństwo unii europejskiej. Na domiar złego jeszcze i ten „Wujcio Sam”, co drzwiami i oknami sam się do nas pcha jak może, z wydatną pomocą kilku marionetek z naszego kraju, a szczególnie takiej jednej „głowy państwa”, co tego Wujcia Sama tu jeszcze ściąga na wszelkie możliwe sposoby i z całych swoich sił.
.

wtorek, 27 czerwca 2017

Wpis 27. Międzymorze, to może i dobry pomysł, tylko czemu ten Trump do tego się wtrąca.

A kiedy się wtrąca - bo możni tego świata pchają te swoje brudne łapska tam gdzie nie trzeba i oplatają swoimi czarnymi mackami każdą nową sprawę - to od razu widać jak coś knują, jak przebierają nogami z niecierpliwości, żeby zaraz coś narozrabiać, coś popsuć i naprzeszkadzać. Ale zanim do tego dojdzie, to oczywiście najpierw muszą odnieść z tego własną korzyść, najpierw muszą sami się nacieszyć usidleniem nowej ofiary. A że przy okazji innym przynosi to szkodę i zniszczenie, no to co? Trudno, przecież taki jest ten świat, okrutny i bezwzględny. Nie biorą jednak pod uwagę jednej i to zasadniczej sprawy. Zapominają o tym co najważniejsze. Oczyszczanie Ziemi trwa w najlepsze, a w dodatku jeszcze się zwiększy i przybierze na sile. Mamy też następnego potężnego sprzymierzeńca, a jest nim Energia Czwartego Wymiaru. Inaczej mówiąc nadchodzi Nowy Czas, a wszystko to, co należy do energii niższego rzędu, co należy do minionego czasu i nie jest zgodne z zachodzącymi zmianami, to bezpowrotnie traci rację swojego marnego bytu. Wszystko to odchodzi w zapomnienie, tak jak w zapomnienie odchodzą ci, co jeszcze nie tak dawno myśleli, jak to wielokrotne przeszczepy najważniejszych organów wewnętrznych (serca, nerek, wątroby) i nagminne przetaczanie krwi zapewni im niemal nieśmiertelność i pozwoli na bardzo długie panowanie nad tym światem.
.

poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wpis 26. Przebudźmy się, bo wszystko przekręcili a świat postawili na głowie. Tylko że cały czas się nam wydaje, że przecież wszystko jest jak trzeba…


Urywek sesji przekazu telepatycznego Duchowego Opiekuna Ziemi EA - ENKI:

Iwona: Bardzo dziękuję, pytanie od Ludmiły. „Piramida Światła“ i „Piąty Element“ - otrzymuję także przekazy od dłuższego czasu. Jakie mam zadanie w związku z Misją, Projektem Ratowania Ziemi i Ludzi?

ENKI: I ciągle powtarzają się pytania: „jaką mam misję?“. Wszyscy macie misję jednakową bez wyjątku. Jest to Misja Ratowania Ziemi. Uratujecie Ziemię, uratujecie siebie, uratujecie najbliższych. Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy mam ciągle imiennie wymieniać: ty jesteś odpowiedzialny za to, tamten odpowiedzialny jest za coś innego? Ratowanie Ziemi, ratunek jest w Egipcie i nie ma innego ratunku poza miłością. Słucham.
.

niedziela, 25 czerwca 2017

Wpis 25. Czy premier Szydło stanęła na wysokości zadania, czy też wyjdzie szydło z worka?Właściwie, to nie chodzi tylko o nasz niepolski (nie)rząd. Tytuł niniejszego wpisu można przecież odnieść do niejednej organizacji, sprawującej władzę w wielu innych państwach, nie tylko europejskich. Zastanawia tylko, kiedy wreszcie ludzkość zrozumie, że te wszystkie nasze doczesne zwierzchności są ustanowione nad nami w sposób sztuczny i jedynie w jednym i tym samym celu - pełnego nadzoru nad nami i zniewolenia. Dobrze już, dobrze, nie będziemy tego wątku bardziej rozwijać, bo już i tak ta sprawa jest wystarczająco nagłośniona. Dlatego większą uwagę poświęcimy temu oszukańczemu mechanizmowi, wykorzystywanemu przez rządzących dla okłamywania, zwodzenia nas, wodzenia za nos i tworzenia przez nich zasłony dymnej.
.