wtorek, 6 kwietnia 2021

Wpis 106. Oskarżenia obciążające Bibiego oraz podsumowanie o sobowtórach

Źródło: http://www.zetatalk.com/ning/31mr2021.htm

Czy Sojusz Białego Kapelusza w końcu skazał Bibiego Netanjahu i jego chazarską machinę operującą poza Izraelem, wykańczającą daną komórkę władzy? Tak, źródła Bena Fulforda są poprawne. Zamknięcie Bibiego na Izrael wynikało z oszustw wyborczych i możliwości korzystania z Mossadu według własnego uznania. W kilku wyborach uniknął usunięcia go ze stanowiska, a próby odwołania go z urzędu za niewłaściwe postępowanie wielokrotnie kończyły się niepowodzeniem. Kiedy Bibi miał spotkać się z prezydentem Trumpem w styczniu 2020-go roku, wysłał sobowtóra, obawiając się zamachu. Sobowtór prowadzi teraz kampanię w Izraelu, ale brwi ujawniają jego tożsamość.

.Zbrodnie Bibiego jako szefa chazarskiej mafii były czymś więcej niż nadużyciem rządowych pieniędzy. Obejmowały one użycie bomb jądrowych dla spotęgowania tsunami w Fukushimie, zniszczenie rosyjskiego okrętu podwodnego Łoszarik, próbę zamachu na prezydenta Trumpa za pomocą pocisku wystrzelonego z izraelskiego okrętu podwodnego, zbombardowanie saudyjskiej rafinerii ropy naftowej, współpracę z Zuckerbergiem w śledzeniu migrantów w Afryce i Ameryce Południowej oraz podżeganie do wojny z Iranem i ataków terrorystycznych w Europie. Jeśli sobowtór wygra obecne wybory w Izraelu, będzie działał jako Sobowtór Białego Kapelusza pod kontrolą Sojuszu, tak jak administracja Bidena jest kontrolowana przez amerykańską Juntę.

*    *    *

Pytanie: Nie wiem, jak Junta znajduje te idealne cielesne sobowtóry. Trudno w to uwierzyć, ponieważ osoba, która JEST zamiennikiem, musi zostać w jakiś sposób „wymazana”. Ich prawdziwa tożsamość została ukryta. Te sobowtóry miały swoje prawdziwe imiona i życie, zanim przyjęły rolę zamiennika ciała dla innej osoby. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób prawdziwa tożsamość cielesnego sobowtóra zostaje wymazana i ukryta?

Źródło: http://www.zetatalk.com/ning/31oc2020.htm

Mowa Zetan: Jak to się dzieje, że skoro setki sobowtórów już zastępują swoje prawdziwe odpowiedniki, to żaden sobowtór się nie ujawnił? Większość przestępców wtrąconych do więzienia i/lub straconych nie otrzymuje sobowtóra, ale po prostu znika z pola widzenia ogółu. Być może umieszczają wpisy [na forach społecznościowych] lub wysyłają komentarze pocztą elektroniczną, lecz nie wymaga to [udziału] sobowtóra. Ogłaszają przejście na wcześniejszą emeryturę lub decyzję o wyjeździe za granicę, albo po prostu nie ma już od nich wiadomości. Niemniej politykom [będącym] na czele rządu lub garstce celebrytów, którym ludzie bacznie się przyglądają, to sobowtórów zauważają.

Jakie są wymagania, żeby zostać wybraną - wybranym na sobowtóra? Układ twarzy, wielkość ciała i kontrola dźwięku pod kątem podobnego głosu. Spośród ponad siedmiu miliardów ludzi na Ziemi, każdy wymóg sobowtóra ma dziesiątki tysięcy kandydatów. Chirurgia plastyczna może dopasować osobę do oryginału, a takie zmiany, jak ubarwienie włosów i makijaż można zastosować. Wszystkie sobowtóry wystawione na widok publiczny otrzymują zespół do pomocy, więc mogą uniknąć niezręcznych pytań lub przygotować się z odpowiedziami.

Sobowtóry wybrane to, jak już wspomnieliśmy, przede wszystkim aktorzy bez pracy. Są również społecznie izolowani, są raczej introwertykami niż ekstrawertykami i są wybierani, ponieważ są samotni ani nie mają powiązań rodzinnych. Są bardzo dobrze opłacani, więc możliwość skorzystania z tego na boku dla siebie nie jest kuszące. Muszą również podpisać dokumenty stwierdzające, że jeśli ujawnią swój status przed „zakończeniem związku”, zgadzają się na zatrzymanie, uwięzienie i utratę całego odszkodowania i korzyści.

Niebezpieczeństwo związane z ujawnieniem sobowtóra nie pochodzi od niego samego, ale od tych, którzy mają swój interes w tym, by oryginał został zastąpiony. Ponieważ w grę wchodzi zachowanie przestępcze, osoby upatrujące w tym swej korzyści są zagrożone aresztowaniem i uwięzieniem, a być może wysłaniem do Gitmo z ponurym skutkiem, takim jak uśmiercenie. Oni wybierają milczenie. Zakładają, że z czasem nastąpi zmiana w rządzie i będą mogli zabrać głos, napisać książkę, a nawet pozwać o odszkodowanie. Pocieszają się, że wszystkie te trybunały są tylko z powodu prezydenta Trumpa mającego władzę i prowadzą kampanię dla kandydatów demokratów.