czwartek, 8 października 2020

Wpis 93. 666 – Zjednoczenie Sił

Poniższe urywki przekazów myślowych są zaczerpnięte ze strony Misji Faraon: http://misjafaraon.com/sesje/


APOKALIPSA (12)    Wrocław, 13-ty dzień kwietnia 2003-ci rok

 

Pytanie: Kim jest apokaliptyczna bestia 666?


SAMUEL: Jest to pieczęć nadana dwóm grupom Istot Duchowych. Jedna otrzymała ten znak - to są Istoty Niebiańskie, druga - Istoty Upadłe. Te Anielskie Istoty, które posiadają tę pieczęć - wśród nich są też Istoty z grupy specjalnej - jeszcze czekają. Mają za zadanie pomóc drugiej grupie, czyli Aniołom Upadłym - w Oczyszczaniu Ziemi. Zjednoczą swoje siły. Słucham.

 

http://misjafaraon.com/sesja-12/

.

*          *          *


GROBOWIEC KRÓLA CHEOPSA (15) Chicago, Z.S.A. Hotel Radison, 14-ty dzień czerwca 2003-ci rok


Pytanie: Czy cyfry 666 i 999 mają jakieś znaczenie przy budowie Piramidy?


Lucyna: Tak, cyfry - trzy dziewiątki są cyframi Bogów. Tak samo trzy szóstki tez są cyframi Bogów. Jedne i drugie cyfry odegrają w przyszłości dużą rolę. Tak mam przekazać.

 

http://misjafaraon.com/grobowiec-cheopsa15/

 

*          *          *

 

„Forum” Internetowe (52)    Wrocław, 17-ty dzień października 2005-ty rok

 

Pytanie: Tak… to zabrzmiało w tym wszystkim bardzo optymistycznie… Kolejne pytanie. Istnieje kasjopejańskie wytłumaczenie liczby 666, jako liczby bestii na czole i na ręku. Czy Samuelu mógłbyś wyjaśnić znaczenie tej liczby i jak to się ma do znaków na czole i ręku, o których wspominałeś w sesjach?

 

SAMUEL: I tutaj są różne religie, które przekazują ten znak. Czy jest to liczba bestii? Czy szóstka jest cyfrą złą? Szóstka - trzecie oko - samo za siebie mówi. I teraz powiem ci coś, co może cię zaskoczyć - spójrz na to inaczej. Weź lustro i napisz 666 - zobaczysz 999… Trzy dziewiątki to jest 27, Rada Bogów składa się z 27-miu Istot Boskich. Czy w religii katolickiej tak się stało? Jest to błąd, który teraz trudno cofnąć, bo i sami kapłani wiedzą o tym, że popełnili błąd co do trzech szóstek. Wybaczyć tego, zwłaszcza religia katolicka nie chciałaby, bo zbyt długo jest mówione, że 666 są cyfrą demoniczną, złą. Jeśli nie ma skrajnie złych Duchów, bo nie ma, to czyż te cyfry złymi mogą być? W religiach innych 666 są cyframi boskimi. Sama z siebie szóstka jest bardzo silną Energią i tutaj mogę tylko powiedzieć jedno: istoto ludzka, na ten temat też się wypowiadałem, ale skoro już nawiązałaś do tematu i chcesz brnąć dalej, i chcesz na przykład służyć Faraonowi, służyć tej sprawie, czy przeżyć - zaufaj, zaufaj i przejdź do tych cyfr już nie jako boskich, ale cyfr, które odegrają bardzo dużą rolę w Ratowaniu Ziemi. Słucham.

(…)

 

Pytanie: Bardzo dziękuję. Samuelu, czy w związku z tym mówiąc o znaku na czole i ręku, o którym wspominałeś w naszych sesjach, nie miałeś na myśli 666? To chodzi o inny znak?


SAMUEL: Strach? Czy tutaj się odzywa strach? Znak może być różny, Iwono. Znak będzie potrzebny Nam, abyśmy mogli was rozpoznać. Tak jak było za czasów Sodomy i Gomory, gdzie otrzymywali znak na czole zapisany krwią, tak samo Armia Niewidzialna, która już jest na Ziemi, bo ona jest, będzie potrzebowała też tego znaku. To wcale nie muszą być szóstki. Dowolny znak, który zdecydujemy się umieścić - może być to symbol Atlantów, może być to trójkąt, może być to samo oko. Iwono, jeszcze nie zostało tak do końca ustalone. Może to będzie tak, jak maźnięcie pędzlem tylko, ale będzie znak. I ot, wszystko… Dlaczego wy, istoty ludzkie, tak jesteście drobiazgowi? Tak skrupulatnie się do pewnych spraw przyczepiacie? Ileż byłoby radości w Naszym Świecie - w Świecie Drugiej Ziemi - gdyby ta „skrupulatność” była skierowana w kierunku Ratowania Ziemi. Słucham.

 

http://misjafaraon.com/internet-forum-52/

 

*          *          *

 

Sesja 54    Sesja publiczna, Wrocław, 30-ty dzień stycznia 2006-ty rok

Pytanie: Samuelu, mam dwa pytania od jednego z forumowiczów, który ma na imię Heliodor. Heliodor pyta tak: Kochany Samuelu, mam do Ciebie następujące pytania. Zajmuję się między innymi kabałą i analizą imion anielskich. Podczas analizy Twego Imienia, czyli SAMUEL” wyszły mi trzy ważne słowa. Są to SYN BOGA”, W POKOJU” oraz OTRZYMAŁ”. Czy możesz ustosunkować się do tego w jakiś sposób i odpowiedzieć, proszę?

SAMUEL: Oczywiście, że mogę odpowiedzieć, tak jak mogę odpowiedzieć czym są trzy szóstki. Są cyframi boskimi. I tutaj nie mogę się pogodzić z oczernianiem. I kiedy mówię: JESTEM Synem Boga Najwyższego, jednym z Synów, to nie przemawia przeze mnie ani pycha, ani zarozumiałość. Otrzymałem Ziemię nie na własność, ale w zarządzanie. Otrzymałem Ziemię i istoty ludzkie po to, żeby pod koniec tego cyklu, tego systemu prosić was o pomoc. I w ten sposób mogę się ustosunkować do twojego pytania mówiąc te słowa, które - mogę powiedzieć - ze wzruszeniem będę przekazywał. Oby takich słów jak twoje tutaj było więcej. Oby takie słowa jak twoje dotarły do świadomości ludzi. Wtedy nie musiałbym dawać tylu znaków i nie musiałbym pokazać swoich łez. Wybrałem tego Anioła i przez Anioła pokazałem, że jestem żywym… Żywym Duchem, któremu zależy na istotach ludzkich. Przecież jesteście naszą częścią, naszą krwią, z naszej krwi, więc czyń tak dalej w swoich słowach. Słucham.

(…)

Pytanie: Drugie pytanie od Heliodora. Samuelu, pracuję od kilku lat z liczbą 718. Jest to ważna dla mnie liczba, wiele dla mnie znaczy. Jak wiesz, jest to wysokość Góry Ślęża. Według mnie liczba ta ma także bezpośrednie powiązanie z Egiptem, z Orionem, z Ziemią. Czy jest to jakiś znak, czy możesz coś o tym powiedzieć? Jaką Energię ma ta liczba i jakie jest moje zadanie do odegrania?

SAMUEL: Boska… jest to Boska Energia Trójkąta. Jest to połączenie trójkątów, które mają odegrać główną rolę. Góra Ślęża to nie przypadek, i Egipt - następny nie-przypadek. Wiadomo, że nie ma innej drogi jak Egipt, jak ten centralny punkt, jak Piramida. I kiedy ten trójkąt się połączy, a połączy się niebawem, wtedy dopiero zostaną uruchomione zabezpieczenia. To, że jest dla ciebie ta cyfra bardzo ważna, to dobrze, bo zaczynasz rozumować tak, jak tego byśmy sobie pragnęli u innych ludzi, więc przekaż też ludziom, bo słowa twoje zaczynają docierać do umysłów dzisiaj jeszcze pozamykanych, albo do tych, którzy myślą, że wszystko wiedzą; przekaż, że nie ma innej drogi jak Piramida, Główna Piramida Cheopsa, na której są wypisane trzy szóstki… lub trzy dziewiątki - gdzie na to składała się Rada Bogów, żeby tę Bramę wybudować, a potem tę Bramę otworzyć. I też zdecydowała o tym Rada Bogów. Słucham.

http://misjafaraon.com/sesja-54/

 

*          *          *Sesja 89    Mysłowice, 5-ty dzień października 2008-my rok


Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Bogdana. Dziękuję za przybycie na nasze spotkanie do Mysłowic. Drogi Enki, czym była tak naprawdę Biblijna Arka Przymierza? Co opisuje Ezechiel w swojej części Biblii? Czy w Apokalipsie Świętego Jana znak 666 oznacza „czipy”?


ENKI: Nie zdążą was masowo „zaczipować”. Czipy będą oznaczać nie trzy szóstki, ale numery sobie wybiorą. Ten, co się pozwoli zaczipować to tak, jak gdyby wydał na siebie wyrok. No cóż… każdy posiada rozum i wolną wolę. Jeśli sugestia, jeśli to, co środki masowego przekazu wam przekażą będzie silniejsze, to pozwólcie się czipować. Wtedy zobaczycie, bo moje słowa, innych słowa, które są przekazywane proszące: nie róbcie tego, nie zdają egzaminu, więc nadejdzie ten czas, kiedy środki masowego przekazu powiedzą: „dla dobra waszego trzeba się zaczipować”. Arka Przymierza - co jest w niej ukryte, co wam ma przekazać, będzie to odkryte, już mówiłem. Są to informacje jak żyć, jakim człowiekiem dla drugiego człowieka być - powiem pokrótce. Słucham.

http://misjafaraon.com/sesja-89/

 

*          *          *

 

Sesja 306    Oława, dnia 13-go września 2020-go roku

Agnieszka: Dziękuję. Chwała JAHWE, ENLI, ENKI i innym Duchom za opiekę. W dzisiejszej Ewangelii była przedstawiona liczba siedemdziesiąt siedem - o wybaczaniu i nieskończoności. Co to oznacza, Opiekunie Ziemi i ludzi? Andrzej.

ENKI: To radzę tobie zajrzeć do… Apokalipsy Jana i dokładnie [westchnienie] to przeczytać. W Apokalipsie Jana nigdzie nie znajdziesz tej liczby siedemdziesiąt siedem. Natomiast często się powtarza liczba - trzy szóstki. A że weszliście w ostatni etap Apokalipsy, to w tej chwili podszywają się pod tę Apokalipsę różni, nawet kapłani też. Kapłani po to się podszywają, żeby wzbudzić w was poczucie winy, strachu i posłuszeństwa, bo to posłuszeństwo im wymyka się spod kontroli. Ludzie coraz mniej - zaczynają - słuchać - kapłanów, więc trzeba zrobić coś, co ludzi zmusi do posłuszeństwa. Zaznaczam raz jeszcze: jesteście już w fazie Apokalipsy i teraz zaczynają działać trzy szóstki. Siódemek nie ma. Słucham.

http://misjafaraon.com/sesja-306/

 

*          *          *                        *          *          *                          *          *          *

 

Sesja 255    Wrocław, dnia 6-go października 2016-go roku

ENKI: Bo poznając swoją wyrocznię zaczynasz myśleć i czytając widzisz, co źle robisz w swoim życiu. Co należy zmienić, co należy poprawić. Wyrocznia albo przeznaczenie, to jest prawie to samo, tylko trochę inaczej to sformułowane, ale jedno i drugie można zmienić. Przeznaczenie - z nim schodzisz na Ziemię i Istota Duchowa chcąc przyspieszyć swój proces doskonalenia, oczyszczania często wybiera trudną drogę, trudne przeznaczenie. Ale w konfrontacji już później z życiem ziemskim, duch nie jest w stanie tego udźwignąć i stąd są te załamania, niejednokrotnie samobójstwa, bo ciało nie wytrzymuje tego ciężaru. I kiedy istota już zaczyna rozumować i dowiaduje się, że jest wgląd w przeznaczenie. Żeby było to łatwiej zrozumieć, zostało to nazwane właśnie wyrocznią. A wyrocznia jest ukryta w twoim imieniu, w szóstce, czyli jest to kod matematyczny, Bożeno. I właśnie z tej szóstki wyciąga się te liczby, które dopiero dają odpowiedź na to, co robisz w życiu, co robiłaś. To w sumie jest bardzo proste do zrozumienia, jeśli ktoś chce zrozumieć. Mało osób jest takich, które chcą poznać swoje przeznaczenie. Nieraz słyszę: ja nie chcę wiedzieć co będzie dalej. I błąd, bo w wyroczni wyjdzie, bo jest czas przeszły, gdzie w danej liczbie wchodzi się w to, co u ciebie było. Jest teraźniejszy czas, jest przyszły czas. Później wyrocznia - też na podstawie tych liczb pierwszego imienia - daje najlepsze rozwiązanie. Podsumowuje tak jak gdyby, ale tego się właśnie boją ludzie, bo trzeba by było coś w swoim życiu zmienić. A co będą zmieniać? Co będę zmieniać? - nieraz słyszę. Jak żyłem - tak żyć będę. A nieraz warto. Nieraz warto właśnie zrobić wgląd w to swoje przeznaczenie, które tak jak mówisz, ono jest ruchome. I coś Mnie się wydaje Bożeno, że chcesz poznać swoje przeznaczenie.

http://misjafaraon.com/sesja-255/