niedziela, 26 stycznia 2020

Wpis 86. Franciszek, pierścień i proroctwo o ostatnim papieżu. (Ruchy płyt tektonicznych).Odpowiedź MowaZetan: Ostatnie nagrania pokazują, że papież Franciszek jest niechętny temu, żeby wierni chwytali jego prawą dłoń by pocałować pierścień. Całowanie pierścienia papieskiego jest długoletnią tradycją okazania szacunku i czci, choć zarówno Franciszek, jak i jego poprzednik starali się zniechęcać do tej tradycji. Czy papież Franciszek wyrywając swą dłoń tym, którzy chcieliby ucałować jego pierścień, obawiał się rozprzestrzenienia zarazków wśród mas, jak twierdził? Jeśli tak, to obawa ta nie pojawiła się wcześniej, gdy papież Franciszek uroczyście całował stopy innych i błogosławił oszpeconych i udręczonych, przytulając ich i obejmując.
.

Papież Franciszek obawia się zabójstwa. Proroctwo papieży świętego Malachiasza umieściło papieża Franciszka jako ostatniego, ale nie jest jasne, czy ów papież przeżyje ów Koniec Czasu. Biorąc pod uwagę, że większość katolików przywiązuje dużą wagę do tradycji, tradycja niszczenia papieskiego pierścienia w chwili jego śmierci niesie ze sobą ogromne znaczenie. Oczywiście, zakłada się, że jest to zniszczenie papieskiego pierścienia po jego śmierci, ale co, jeśli pierścień zostanie zniszczony przed jego śmiercią? W Watykanie jest wielu ludzi, którzy szukają wymówki, chcąc utrzymać ludzi w niewiedzy o Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej.

Papież Franciszek swoim zwyczajem nosił srebrny pierścień, kiedy pojawiał się publicznie, trzymając swój papieski pierścień w bezpiecznym miejscu. Ale obawiając się zabójstwa, przez cały czas był nosił swój papieski pierścień. Kiedy wierni chwytają go za rękę i odmawiają puszczenia jej, obawia się, że jego pierścień papieski zostanie zsunięty, choćby miało to nastąpić tylko na chwilę. Obawia się, że będzie to znak dla tych, którzy chcą go zgładzić. Symbolicznie usunięty jako papież przez takie zdarzenie, byłby bezbronny. Dlatego na jego twarzy maluje się strach i złość, gdy ktoś z tłumu tak gwałtownie chwyta go za prawą dłoń, lub go trzyma.
Odpowiedź MowaZetan: Byliśmy wyszczególnili, jak siedem z dziesięciu ruchów płyt tektonicznych opadnie i przetoczy górną część Płyty Afrykańskiej na wschód, poszerzając tym samym szczelinę na Gibraltarze o dodatkowe 125 mil i poszerzając szczelinę na Synaju o dodatkowe 50 mil. Podczas tego przebiegu zmian otwiera się pustka w Morzu Śródziemnym tuż pod Włochami, wytrącając z równowagi obrzeże z Płytą Euroazjatycką, która przecina krawędź z Płytą Afrykańską na Morzu Śródziemnym. Jednak siedem z dziesięciu ruchów płyt tektonicznych nie jest końcem ich przemieszczeń, jakie nastąpią przed przebiegunowaniem.

Byliśmy wspomnieli również o ruchu płyt w Ameryce Południowej oraz Afryce podczas etapu ósmego z dziesięciu, co poskutkuje ciągłą wędrówką płyt tych dwóch płyt tektonicznych. Wynika to z tego, że Płyta Antarktydy jest popychana od strony Pacyfiku, wymuszając przesunięcie wierzchołka Ameryki Południowej na wschód i odchylenie górnej części Ameryki Południowej dalej na zachód. Kiedy Płyta Antarktyczna uderza o wierzchołek Afryki, która opada dalej na wschód w jej górnej części, tym samym jeszcze bardziej otwiera pustą przestrzeń w Morzu Śródziemnym i Czerwonym, powodując przesuwanie się Płyty Saudyjskiej.

Wiele wiarygodnych proroctw było przewidziało upadek Rzymu, w którym znajduje się Watykan, podczas lub przed nadchodzącym przebiegunowaniem. Proroctwo o papieżach mówi, że obecny papież Franciszek będzie ostatnim, a choć jest wątły i nie ma się dobrze [nie domaga], nadal jest silny. Objawienia odnoszą się do miasta o siedmiu wzgórzach zniszczonego podczas sądnego dnia. Byliśmy przypuszczali, że etap ósmy z dziesięciu może zawierać złe wieści dla Włoch, a to odnosi się do ciągłego podwijania się Płyty Afrykańskiej. Włochy są pogrążone w uskokach, a gdy kruszą się w narastającej pustce Morza Śródziemnego, Watykan również się rozpadnie, jak wynika z wielu trzęsień ziemi w Albanii, tuż po drugiej stronie zatoki od Włoch. Wywnioskuj.