czwartek, 2 lutego 2017

Wpis 20. Mag Jaromir został wybudzony z uśpienia. Czy w takim razie starożytni bogowie już do nas powracają?I czy jednym z nich jest może przedstawiciel osławionej Cywilizacji Anunnaki, zamieszkującej jedną z Planet w Gwiazdozbiorze Oriona, która na Ziemi założyła kulturę Sumerów, a dużo wcześniej miała swój wielki udział w powstaniu rasy ludzkiej? Z dużym prawdopodobieństwem tak właśnie jest. Jak w przeszłości tak i obecnie było i jest wiele zapowiedzi, przepowiedni dotyczących powrotu bogów na Ziemię, ponownego przybycia Mędrców, Ludzi z Gwiazd, którzy będą nas uczyć i prowadzić właściwą już drogą rozwoju cywilizacyjnego, a przede wszystkim rozwoju duchowego. Oczywiście, nie jest to jeszcze powrót na szeroką skalę, lecz w tym przypadku wierzymy i jesteśmy przekonani o wystąpieniu wyjątku od reguły, czyli że jedna jaskółka wiosnę jednak czyni.

(…)


* * *            * * *            * * *

Pobieranie opłaty.

Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy,

Wpis został usunięty i jest dostępny odpłatnie. Doszliśmy do wniosku, że skoro od samego początku prowadzenia Cyfrazy (niniejszego bloga) nie wpłynęła żadna kwota, wspierająca naszą działalność, to czas to zmienić.

Z naszej strony (moja małżonka i piszący te słowa, wraz z synami) już od ponad dziesięciu lat w pełni się poświęciliśmy ochotniczej pracy na rzecz innych, nie szczędząc ani naszych sił, ani też i pieniędzy. I nadal działamy, teraz zajmując się przekładem Dzieła Enki „Znak Czasu” na język hiszpański.

A skoro inni korzystają z naszej pracy, czytając zawartość Cyfrazy, w dodatku tylko biorąc a w zamian nic nie dając, to wydaje się to być niewłaściwe, tak więc teraz jest wyśmienita okazja by to zmienić. Wysokość darowizny chcielibyśmy ustalić od kwoty 10 usd. W zamian wysyłamy dwa pliki z niniejszym wpisem. Jeden to PDF, drugi zaś w rozszerzeniu html.

Jeśli ktoś nie ma dostępu do usługi paypal, to prosimy przekazywać środki na konto bankowe. Jego numer podany jest w zakładce „wsparcie”.  jednocześnie prosimy o powiadamianie mnie o dokonanej wpłacie, pisząc bezpośrednio na „pocztelek” - adres poczty elektronicznej: vicers.wj@gmail.com

Usprawni to przesyłanie wyżej wspomnianych załączników.

Z góry dziękujemy.
Pozdrawiamy.
Wiktor Jurek. (Cyfrazer)