czwartek, 2 lutego 2017

Wpis 20. Mag Jaromir został wybudzony z uśpienia. Czy w takim razie starożytni bogowie już do nas powracają?


I czy jednym z nich jest może przedstawiciel legendarnej Cywilizacji Anunnaki, zamieszkującej jedną z Planet w Konstelacji Oriona, która na Ziemi utworzyła kulturę Sumerów, a dużo wcześniej miała swój wielki udział w powstaniu rasy ludzkiej? Z dużym prawdopodobieństwem tak właśnie jest. Jak w przeszłości tak i obecnie było i jest wiele zapowiedzi, przepowiedni dotyczących powrotu bogów na Ziemię, ponownego przybycia Mędrców, Ludzi z Gwiazd, którzy będą nas uczyć i prowadzić właściwą już drogą rozwoju cywilizacyjnego, a zwłaszcza duchowego. Oczywiście, nie jest to jeszcze powrót na szeroką skalę, lecz w tym przypadku wierzymy i jesteśmy przekonani o wystąpieniu wyjątku od reguły, czyli że jedna jaskółka wiosnę jednak czyni.

W minionym roku w Internecie pojawił się amatorski film z Iranu, przedstawiający dwie postacie, znajdujące się w głębokim stanie uśpienia. Jedną z nich jest właśnie Mag, Mędrzec Jaromir. Drugą zaś jest pewien władca, jakiś król, ale na jego temat w tym nagraniu niewiele jest powiedziane. Wspomina się też o trzeciej osobie. Jest nią monarchini, lecz ona w tym nagraniu się nie pojawia.

Poniżej jest tłumaczenie tego filmu z wersji hiszpańskiej. Dodaliśmy do niego kilka spostrzeżeń, a na samym końcu pozwoliliśmy sobie umieścić trochę pewnych faktów, jakie mogły mieć w związku z tym niezwykle ważkim odkryciem.

 .