sobota, 25 stycznia 2020

Wpis 85. Ciąg dalszy sobowtórów: Meghan i Harry. (MegHarr).


Wtajemniczeni od miesięcy plotkują, że nie tylko królowa zostanie usunięta za przyzwolenie dla szatańskich [molochowych] praktyk w przeszłości. Jej potomstwo też jest celem. Andrzej jest schwytany w sidła Epsteina, ale to nie randka z 17-letnią nastolatką będzie go sądzić. Kult [Zabobon ku czci] Molocha wymagał gwałcenia i uśmiercania bardzo małych dzieci, a spożycie adrenochromu wzbogacało potem krew. Ci, którzy byli świadomi tych praktyk i w nich uczestniczyli, lub nawet byli po prostu ich świadomi, są na celowniku Piechoty Morskiej UK, którzy są u steru Świętej Wojny trwającej między dobrem a złem w Zjednoczonym Królestwie.
.

Meghan wraz z Harrym byli wielce oddanymi uczestnikami [tych zabobonów], częściowo po to, aby zdobyć najwyższe miejsce w królewskim rodzie. Harry nie miał królewskiej krwi, będąc potomkiem Diany i kochanka, a Meghan była uważana za półkrwi [Metyskę]. Uciekali od miesięcy, próbując uniknąć sprawiedliwości. Jak to jest, gdy się wydaje, że nie można uciec przed sądami wojskowymi USA [SZA] i Wielkiej Brytanii? Ekstradycja to porozumienie między krajami, które zezwala na aresztowanie na żądanie, ale te zbrodnie - zdrada i rytualne zabójstwa dzieci - są zbyt przerażające, by je usprawiedliwiać.

Przed wykonaniem wyroku następuje zazwyczaj opóźnienie, jeśli nie przygotowano odpowiednich sobowtórów lub szybkiej śmierci. McCain już walczył z rakiem, więc śmierć z powodu raka była wymówką. Jedynym szczegółem, pozwalającym rozpoznać sobowtóra Pelosi’ego to tylko zęby, i może on zachowywać się tak jak prawdziwy Pelosi, biorąc pod uwagę, że obelgi i patriotyczne mamrotane są jedynymi rzeczami, jakich się od niego wymaga. Sobowtór królowej ma wiele niedociągnięć, z których najbardziej zauważalną jest wielkość podbródka, ale przy użyciu starych zdjęć oraz ich przebadaniu oszustwo jest utrwalone. Sobowtórowi Obamy początkowo brakowało wydatnej dolnej wargi, ale później zostało to poprawione zastrzykami.

Poprzez zmianę miejsca pobytu Meghan i Harry'ego na Kanadę, ich sobowtóry zostały przedstawione ludziom z odpowiednim wyprzedzeniem w czasie, by prasa i społeczeństwo mogły zdążyć przyzwyczaić się do ich nowych osobowości. Losy reszty rodziny królewskiej są nadal w toku i w trakcie. Nie wszyscy są osobiście winni. Kiedy zakończy się ta błazenada? Kiedy nastąpi oczekiwane Przebiegunowanie. Do tego czasu oczekuje się, że rodziny królewskie w Europie będą odgrywały coraz mniejszą rolę. Tymczasem sobowtóry mają o wiele lepsze życie niż przed obecnymi ich zobowiązaniami. Wielu z nich to zawodowi aktorzy.