piątek, 24 stycznia 2020

Wpis 84. Barack Obama oraz Hilary Clinton nie żyją.

W ramce: „Patrioci: Barack Obama nie żyje. Został uśmiercony 29-go września 2019-go roku przez oddział wykonujący wyrok. Większość z was już o tym wie. Jego klon wciąż wygłasza przemowy i pojawia się publicznie. Biedna Michael, co ona teraz pocznie? Przypuszcza się, że może być następna.”.

Niniejsza (poniekąd) zaskakująca wiadomość pojawiła się na stronie internetowej, zawierającej przekazy myślowe Istot z Syriusza, określonych mianem „Zeta”, i jest bezpośrednim przekładem z języka angielskiego. Żródło: http://www.zetatalk.com/ning/31oc2019.htm
.
Pytanie: Wygląda na to, że Obama wysyła wiadomość na czapce. Udostępniono dwa tłumaczenia, ale nie wydają mi się one zbyt dobre. Czy Zeta przekażą nam więcej wskazań na temat tego, co Obama próbuje nam powiedzieć? Zawsze jest jakaś podpowiedź. Sobowtór Obamy nie ma wydatnej dolnej wargi, którą ma oryginał. Poza tym bardzo wierne jego odtworzenie. Odnośniki: https://twitter.com/BarackObama/status/1179760725973184513 oraz 

Odpowiedź MowaZetan: Czy, jak głosi plotka, były prezydent Obama został stracony przez trybunały? Tak, a od tej pory sobowtór będzie się pojawiać w jego zastępstwie. Wykonanie na nim wyroku jest uważane za zbyt wstrząsające dla społeczeństwa, by mogło to przełknąć, zwłaszcza w tym czasie, gdy szaleni przestępcy z Partii Demokratycznej zamierzają wzniecić wojnę domową lub przynajmniej następną próbę zamachu stanu w celu usunięcie prezydenta Trumpa. Pelosi ma zamiar odziedziczyć Biały Dom, ale Mueller zawiódł, tak jak i wysiłki zmierzające do odsunięcie od władzy są bezowocne. Tymczasem prawda o zdradzieckich zbrodniach z 2016-go roku ma być wkrótce ujawniona.

 
Jakie były zbrodnie Obamy? Jak wiadomo, Obama podróżował po świecie po wyborach Trumpa, starając się być prezydentem-cieniem. I jak też wiadomo, w roku 2016-tym poparł wszystkie działania, mające na celu odsunięcie Trumpa. Część tego wysiłku była napędzana przez ego [własne ja], ponieważ obawiał się, że Trump odwróci swoją spuściznę i wskaże niepowodzenia Obamy. Poza wspieraniem zdradzieckiego przejęcia rządu USA Obama przymknął oko na szatańskie praktyki właściwe dla Partii Demokratycznej, popierając nawet Hillary, o której wiedział, że jest praktykującą. Obama chronił przede wszystkim siebie i rodzinę.

Odpowiedź MowaZetan: Od początku 2019-go roku, na mocy rozporządzenia prezydenta Trumpa, w USA oficjalnie odbywają się trybunały. Zdrada była na porządku dziennym, w wyniku czego Obama i McCain zostali straceni. Obejmowało to wspieranie ISIS i plany spowodowania trzeciej wojny światowej - zamysłu satanistycznego [kabały]. Sieci pedofilskie, podstawowe narzędzie wymuszania i środki, za pomocą których Molochowe składanie ofiar z dzieci odbywało się na niemowlętach i małych dzieciach, co również było ujęte w kabale i w wyniku czego Cummings został stracony. Jednak Hillary, która wydawała się być główną sprawczynią tego wszystkiego, pozostawała na wolności. W 2017-tym roku, podobnie jak McCain, było jasne, że znajdowała się w areszcie domowym, ale, pomimo tego, że od czasu do czasu jej sobowtóry występowały jako Hillary, to ona sama nadal wydawała się pozostawać przy życiu i mieć się dobrze.

Hillary została skazana na śmierć, ale otrzymała szansę służenia Juncie [wojskowej, de facto sprawującej władzę w SZA - przypomnienie tłumacza] poprzez publiczne wystąpienia i oświadczenia, jakie przebudziłyby opinię publiczną na temat zbrodni kabały. Jej stan zdrowia wymagał prawie całkowitego odpoczynku w łóżku i żadnego alkoholu, więc rzadko ją widywano. Czy oczywiste pojawienie się następnego sobowtóra 12-go grudnia 2019-go roku dało znać o zmianie tych zwyczajów? Po ukazaniu się 2-go grudnia 2019-go roku w programie Grahama Nortona, gdzie z zachwytem podjęła się wyścigu [prawdopodobnie do fotela prezydenta] w 2020-tym roku, a następnie 4-go grudnia w programie Sterna, uznano, że złamała umowę i w wyniku tego została stracona. Teraz to sobowtór.